Postaw na minimalizm – nowe kolekcje kostek brukowych Superbruk

 

Producent kostki brukowej Superbruk wprowadził do swojej oferty 2 niezwykłe linie produktowe – jeśli cenisz minimalizm i pragniesz nadać swojej przestrzeni nowoczesnego charakteru są to kostki właśnie dla Ciebie.

 

Za rozszerzeniem gamy produktów stoi strategia długofalowych działań. Wizja nowych kostek, która narodziła się w zespole kreatywnym Superbruk, jest wynikiem udziału w międzynarodowych targach o tematyce designu, organizacji niezwykle inspirujących paneli z architektami krajobrazu i skrupulatnych badań rynku. Producent postawił na nowoczesną prostotę.

Kolekcja Long to zestaw płyt betonowych w pięciu wydłużonych formatach. Linearna forma, gładka powierzchnia, jednolity kolor i proste krawędzie – płyty Long to kwintesencja stylu minimalistycznego. Są doskonałym uzupełnieniem przestrzeni, w której industrialny charakter płynnie przeplata się z elegancją i powściągliwością.

Produkty Hexagon w kolekcji firmy Superbruk Białystok

Hexagon to kolekcja kostek brukowych, w cenionym przez architektów i designerów kształcie sześcioboku. Wzornictwo produktu jest proste i zachowawcze. Sam kształt zaciekawia i intryguje. Otrzymujemy połączenie surowego minimalizmu z lekkością. Niebanalny kontur kostek pozwala na zabawę formą i daje dużą swobodę projektową.

W połączeniu z dobrze skomponowaną kolorystyką zachęca do przełamania schematów i realizowania zindywidualizowanych wizji.

Obie kolekcje występują w tych samych kolorach – 3 jednolitych odcieniach szarości różniących się natężeniem –  light grey, grey i dark grey.

Można je ze sobą swobodnie łączyć stosując przejścia tonalne lub efekt kontrastu.

Nowe produkty poza świetnym wzornictwem walorami wizualnymi charakteryzują się wysoką trwałością i doskonałymi parametrami użytkowymi. Można je więc stosować nie tylko w ogrodach czy przydomowych podwórkach, ale również w przestrzeni miejskiej.