Kariera

Dołącz do naszego zespołu!    

ABW SUPERBRUK jest największym producentem kostki brukowej oraz płyt i elementów betonowych w regionie północno-wschodniej Polski. Firma z sukcesem działa na rynku ponad 25 lat a jej produkty zyskują uznanie najbardziej wymagających klientów. Podstawą dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa są inwestycje w nowe technologie, doskonała trwałość i nowoczesne wzornictwo produktów oraz tworzenie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi. Dobre wyniki sprzedaży oraz zadowolenie klientów są dowodem na słuszność obranej strategii i argumentem ciągłego rozwoju.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ABW Superbruk sp. z o.o. z siedzibą w Hryniewiczach 75/5, 16-061 Juchnowiec Kościelny, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABW Superbruk sp. z o.o. z siedzibą w Hryniewiczach 75/5, 16-061 Juchnowiec Kościelny. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.