Kariera w Superbruk

Dołącz do naszego zespołu!    

ABW Superbruk jest największym producentem kostki brukowej oraz płyt i elementów betonowych w regionie północno-wschodniej Polski. Firma z sukcesem działa na rynku ponad 28 lat a jej produkty zyskują uznanie najbardziej wymagających klientów. Podstawą dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa są inwestycje w nowe technologie, doskonała trwałość i nowoczesne wzornictwo produktów oraz tworzenie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi. Dobre wyniki sprzedaży oraz zadowolenie klientów są dowodem na słuszność obranej strategii i argumentem ciągłego rozwoju.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłej rekrutacji   prowadzonego przez ABW Superbruk sp. z o.o. z siedzibą w Hryniewiczach 75/5, 16-061 Juchnowiec Kościelny, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (t.j. DZ. Urz.UE L 119 z 04.05.2016)”. i.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABW Superbruk sp. z o.o. z siedzibą w Hryniewiczach 75/5, 16-061 Juchnowiec Kościelny. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy.  Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.