Przedstawiciele handlowi

Dla partnerów handlowych   

Zróżnicowana i szeroka oferta naszych produktów pozwala sprostać największym wymaganiom naszych Klientów. Od lat z powodzeniem realizujemy inwestycje o różnym charakterze: komercyjnym, publicznym, prywatnym oraz  drogowym.

Służymy pomocą i doradztwem w zakresie przygotowania propozycji optymalnych rozwiązań pod realizację każdej inwestycji gdzie mogą być zastosowane produkty Superbruk.

Zapraszamy do współpracy.

Podział przedstawicieli 

Dział Sprzedaży

Tel. +48 (85) 745 40 28
Email: superbruk@superbruk.com.pl

Krzysztof Dunowski

Tel. +48 693 270 305
Email: kdunowski@superbruk.pl

Marcin Pietrzak

Tel. +48 693 278 189
Email: mpietrzak@superbruk.pl

Izabela Milata

Tel. +48 695 278 201
Email: imilata@superbruk.pl

Tomasz Szarkowski

Tel. +48 693 278 013
Email: tszarkowski@superbruk.pl

Arkadiusz Chojnacki

Tel. +48 661 612 048
Email: achojnacki@superbruk.home.pl