BRUKBENEFIT – Program pełen korzyści

W czerwcu ruszył program lojalnościowy BRUKBENEFIT nacelowany na premiowanie zakupów kostek brukowych Superbruk. Jego uczestnikiem może zostać każdy odbiorca firmy prowadzący działalność gospodarczą  – klient, dystrybutor,  brukarz czy firma wykonawcza.

Osią programu jest dedykowana strona internetowa – brukbenefit.pl. To tutaj znajdziemy wszystkie niezbędne informacje i będziemy wykonywać wszystkie czynności.

Co zrobić, by czerpać korzyści? To bardzo proste. Wchodzimy na stronę programu i rejestrujemy się, dzięki czemu tworzymy swoje indywidualne konto uczestnika. Po każdym zakupie produktów Superbruk robimy zdjęcie lub skan faktury. Następnie logujemy się na stronie i dodajemy dokument zakupu w formacie zdjęcia lub pliku .pdf. Ilość zakupionych produktów zostanie przeliczona na punkty, a ich stan zostanie zaktualizowany na naszym koncie. Najwyżej premiowane są zakupy nowości oraz produktów szlachetnych.

Procedura jest przejrzysta i prosta.

Udział w programie nie wymaga bardzo dużego zaangażowania czy zbędnej dokumentacji.

Zasada jest prosta – im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz – a korzyści są znaczące. Katalog nagród dostępny jest na stronie internetowej. Znajdziemy tam wiele interesujących produktów – od ubrań po profesjonalne maszyny brukarskie. Zgromadzone punkty można zamieniać na nagrody lub kupony rabatowe i otrzymywać zniżki na kolejne zakupy kostek brukowych.

Głównym założeniem programu lojalnościowego BRUKBENEFIT jest dostarczenie naszym klientom dodatkowych wartości związanych z nabywaniem naszych wyrobów. Chcemy zachęcać do zakupów i je nagradzać. – mówi Dominika Bargłowska, Członek Zarządu ABW Superbruk – Już w pierwszych dniach funkcjonowania programu zanotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie. Zakładamy, że będzie to przedsięwzięcie długoterminowe, które z czasem może się rozwijać i ewoluować. Nasi uczestnicy będą mogli się też spodziewać dodatkowych promocji czy impulsów zakupowych wysyłanych drogą mailową czy SMS’em. – dodaje.

Więcej informacji o programie lojalnościowym oraz jego regulamin znaleźć można na stronie brukbenefit.pl oraz w siedzibie organizatora

ABW Superbruk Hryniewicze 75/5, 16-061 Juchnowiec Kościelny.