BRUKBENEFIT – Program pełen korzyści

W czerwcu ruszył program lojalnościowy BRUKBENEFIT nacelowany na premiowanie zakupów kostek brukowych Superbruk. Jego uczestnikiem może zostać każdy odbiorca firmy prowadzący działalność gospodarczą  – klient, dystrybutor,  brukarz czy firma wykonawcza.

Przewodnik po Programie BRUKBENEFIT

Osią programu jest dedykowana strona internetowa – brukbenefit.pl. To tutaj znajdziemy wszystkie niezbędne informacje i będziemy wykonywać wszystkie czynności.

Co zrobić, by czerpać korzyści? To bardzo proste. Wchodzimy na stronę programu i rejestrujemy się, dzięki czemu tworzymy swoje indywidualne konto uczestnika. Po każdym zakupie produktów Superbruk robimy zdjęcie lub skan faktury. Następnie logujemy się na stronie i dodajemy dokument zakupu w formacie zdjęcia lub pliku .pdf. Ilość zakupionych produktów zostanie przeliczona na punkty, a ich stan zostanie zaktualizowany na naszym koncie. Najwyżej premiowane są zakupy nowości oraz produktów szlachetnych.

Procedura jest przejrzysta i prosta.

Udział w programie nie wymaga bardzo dużego zaangażowania czy zbędnej dokumentacji.

Zyskuj więcej z programem BRUKBENEFIT

Zasada jest prosta – im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz – a korzyści są znaczące. Katalog nagród dostępny jest na stronie internetowej. Znajdziemy tam wiele interesujących produktów – od ubrań po profesjonalne maszyny brukarskie. Zgromadzone punkty można zamieniać na nagrody lub kupony rabatowe i otrzymywać zniżki na kolejne zakupy kostek brukowych.

Głównym założeniem programu lojalnościowego BRUKBENEFIT jest dostarczenie naszym klientom dodatkowych wartości związanych z nabywaniem naszych wyrobów. Chcemy zachęcać do zakupów i je nagradzać. – mówi Dominika Bargłowska, Członek Zarządu ABW Superbruk – Już w pierwszych dniach funkcjonowania programu zanotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie. Zakładamy, że będzie to przedsięwzięcie długoterminowe, które z czasem może się rozwijać i ewoluować. Nasi uczestnicy będą mogli się też spodziewać dodatkowych promocji czy impulsów zakupowych wysyłanych drogą mailową czy SMS’em. – dodaje.

Więcej informacji o programie lojalnościowym oraz jego regulamin znaleźć można na stronie brukbenefit.pl oraz w siedzibie organizatora

ABW Superbruk Hryniewicze 75/5, 16-061 Juchnowiec Kościelny.

Przeczytaj również: Nowe kolory Szlachetnych Kostek Płukanych w ofercie Superbruk


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Jak wziąć udział w programie BRUKBENEFIT?

Aby wziąć udział w programie, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej, tworząc indywidualne konto uczestnika. Po zakupie produktów Superbruk wystarczy zrobić zdjęcie lub skan faktury i dodać dokument zakupu na stronie programu.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie BRUKBENEFIT?

Korzyści to między innymi możliwość wymiany zgromadzonych punktów na nagrody lub kupony rabatowe, zniżki na kolejne zakupy, a także promocje i impulsy zakupowe wysyłane drogą mailową czy SMS.

W jaki sposób punkty są przyznawane w programie?

Punkty przyznawane są po dodaniu dokumentu zakupu na stronie programu, przy czym ilość zakupionych produktów jest przeliczana na punkty. Najwyżej premiowane są zakupy nowości oraz produktów szlachetnych.

Czy udział w programie wymaga dużego zaangażowania?

Udział w programie jest prosty i nie wymaga dużego zaangażowania ani zbędnej dokumentacji. Procedura jest przejrzysta i skierowana na minimalizację formalności.

Gdzie znaleźć więcej informacji o programie BRUKBENEFIT?

Więcej informacji o programie oraz jego regulamin można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej brukbenefit.pl oraz w siedzibie organizatora ABW Superbruk.