Nowości w ofercie Superbruk

VERANO
VERANO to nowoczesna i zarazem stylowa kostka. Sprawdzi się w każdej przestrzeni i aranżacji.

Można z niej układać jednolite kolorystycznie, eleganckie płaszczyzny lub tworzyć wzory, może też być elementem przełamującym w nowoczesnych aranżacjach, doskonale komponuje się z dużymi formatami.

Costa Bis Miniaturka 01
Płyty COSTA BIS mogą być uzupełnieniem linii COSTA i mogą być z powodzeniem z nią łączone.

Wykorzystanie płyt COSTA BIS – o trzech dopełniających się rozmiarach umożliwia realizację bardzo atrakcyjnych nawierzchni, pasujących praktycznie do każdej stylistyki, łączącej powierzchnie o różnym przeznaczeniu. **

Dodatkowym atutem płyt COSTY BIS jest mikrofaza, która zwiększa komfort układania i zabezpiecza materiał podczas prac montażowych oraz użytkowania. Dzięki mikrofazie otrzymujemy produkt odporny i wygodny.

Fiesta Miniaturka Zebra
FIESTA to kostka o klasycznym kształcie.

Ze względu na dużą ilość, kompatybilnych elementów FIESTĘ charakteryzuje łatwość układania i dopasowania do nawierzchni bez konieczności docinek, na co zawsze zwracają uwagę wykonawcy.

System FIESTA pozwala tworzyć stylowe i niepowtarzalne kombinacje oraz unikalne mozaiki. Doskonale sprawdzi się w rustykalnych klimatycznych ogrodach, jak również w nowoczesnych projektach.

LARGO to system trzech gładkich płyt, z fazką, są unowocześnioną i wpisującą się w aktualny trend minimalistycznej architektury linię.

Nawierzchnie tworzone z płyt LARGO są minimalistyczne w wyrazie, dzięki temu czyste w formie i wyjątkowo eleganckie.

Kolekcja LARGO wyróżnia się nowoczesnym designem i modernistyczną ascetycznością, która jest bezpiecznym i sprawdzonym rozwiązaniem aranżacyjnym.**

Płyta MEGALO to duża nowoczesna płyta w prostym kształcie. MEGALO to idealny produkt do budowy tarasów i ścieżek.

Idealnie sprawdzi się przy realizacji współczesnych awangardowych projektów, znakomicie będzie też współgrała w połączeniu z innymi kostkami.

PROECO Miniatura

PRO EKO to połączenie prostego klasycznego formatu z troską o środowisko naturalne: wypustki umieszczone na bokach kostek wyznaczają przestrzeń bioaktywną.

Powstające pomiędzy płytami przestrzenie (które można wypełnić grysem, drobnym żwirem, czy też obsiać trawą) pozwalają na naturalne wsiąkanie w ziemię wód pochodzących z opadów i topniejących śniegów. Dzięki temu nadmiar wody odprowadzany jest wprost do gruntu, nie tworząc kałuż i nie spływając do miejskiej kanalizacji. W ten sposób dbamy o naturalny ekosystem, zmniejszamy koszty, a wokół domu tworzymy trwałą, a do tego zieloną nawierzchnię.

Pro-eko jest doskonałym rozwiązaniem na funkcjonalną nawierzchnię wokół domu (parkingi podjazdy), ale również w przestrzeni publicznej na placach, pasażach i promenadach, terenach zielonych w parkach i na osiedlach. Gwarantuje nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale również zapobiega tworzeniu się kałuż na podjeździe i ogranicza konieczność budowy odwodnień liniowych.

Zapraszamy do współpracy.
 
ABW SUPERBRUK wiodący producent kostki brukowej.