O Superbruk

ABW SUPERBRUK to wiodący producent kostki brukowej i elementów betonowych, największy w regionie północno-wschodniej Polski. Od 1992 roku tworzymy produkty zyskujące uznanie najbardziej wymagających klientów.

Kostki brukowe marki Superbruk powstają w nowoczesnym zakładzie, wyposażonym w cztery innowacyjne linie produkcyjne oparte o zaawansowany park maszynowy. W 2012 roku, jako pierwszy polski producent firma uruchomiła nowatorską linię technologiczną do uszlachetniania kostki brukowej.

Produkty ABW Superbruk wyróżnia nowatorskie wzornictwo i dbałość o każdy detal, najwyższa jakość, uzyskiwana dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcji i kontroli wyrobu oraz szeroka i kompletna oferta, dająca duże możliwości aranżacyjne.

Wykorzystywanie nowoczesnych technologii

Podstawą dynamicznego rozwoju firmy są inwestycje w nowe technologie, doskonała trwałość i  nowoczesne wzornictwo wyrobów oraz tworzenie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy. Przedsiębiorstwo silnie związane jest ze swoim regionem.

Możliwie wykorzystuje potencjał swojego położenia i jednocześnie nie zapomina o wspieraniu swojego otoczenia, w myśl zasady społecznej odpowiedzialności biznesu i przywiązania do lokalnej społeczności.

Stale rosnące wyniki sprzedaży oraz zadowolenie klientów są dowodem na słuszność obranej strategii i jednocześnie argumentem do ciągłego rozwoju firmy.