Nowe kolory Szlachetnych Kostek Płukanych w ofercie Superbruk

Szlachetna kostka brukowa płukana to jeden z flagowych produktów w ofercie Superbruk. Są one bardzo atrakcyjne wizualnie, stylistycznie uniwersalne i wyjątkowo trwałe. Na tle innych wyrobów brukowych, wyróżnia je charakterystyczny i niebanalny wygląd.

Ich warstwa wierzchnia jest nierówna i strukturalna, posiada widoczne, odsłonięte kruszywo.

Dotychczas wszystkie produkty z kategorii kostek płukanych występowały w zimnych, monochromatycznych odcieniach. Mamy jasny kolor – perla, szary – argento i czarny – heban. Jest to paleta doskonale pasująca do nowoczesnego, minimalistycznego budownictwa. Z myślą o odbiorcach ceniących bardziej tradycyjną i naturalna stylistykę wprowadzano dwa nowe kolory – żółty z brązowymi drobinami o nazwie giallo oraz piękny czekoladowy brąz – marrone.

Klienci bardzo cenią walory wizualne i użytkowe Szlachetnych kostek płukanych. Z nową kolorystyką w ciepłych odcieniach – giallo i marrone, chcemy dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców. Kostki można będzie teraz dopasować również do budynków posiadających  stolarkę czy dach w kolorach brązu. – wskazuje Magdalena Węgrzynowska, Dyrektor Kreatywny ABW Superbruk.

Nowe kolory giallo i marrone dostępne będą dla wszystkich produktów z kategorii Szlachene Kostki Płukane:

  • Mozaik Płukany – zestaw 6 drobnych elementów w formatach od 7×9 do 12x9cm, wyróżniający się grubością 8cm, dzięki czemu zyskuje też doskonałe właściwości użytkowe;
  • Pikolo Płukane – niewielkie trapezowe kostki, bardzo plastyczne, doskonałe do tworzenia łuków i okręgów;
  • Domino Płukane – drobne kwadratowe elementy w formacie 10×10 cm;
  • Kwadrat Płukany – kostki w formacie 20×20 cm, stosowane zwykle do budowania tarasów lub większych przestrzeni.

Kompletną kolekcję Szlachetnych Kostek Płukanych, z zaprezentowaniem całej kolorystyki oraz przykładami zastosowania można zobaczyć w nowym Katalogu Produktów Superbruk oraz na stronie internetowej firmy.