ABW SUPERBRUK Sp z o. o. wprowadza kompleksowe rozwiązania

Podjazd jak i cała przestrzeń wokół domu potrzebuje zdecydowanie pomysłu, dzięki któremu wszystkie elementy i produkty stanowić będą funkcjonalną i estetyczna całość. Podążając za architektonicznymi trendami firma ABW Superbruk stworzyła kolekcję NORD LINE wyróżniając w niej spójne wzorniczo systemy w dwóch liniach kolorystycznych – SCANDIC (styl tzw. Skandynawski – nowoczesny) i GEO (styl naturalny/ECO)

Będą to między innymi elementy ogrodzeniowe o niepowtarzalnej powierzchni uzyskanej w trakcie rozłupywania, co pozwoli wyeksponować unikalną strukturę jaką jest efektywnie wyglądające kruszywo oraz powierzchni o strukturze karbowanej, które dzięki zastosowaniu specjalnych form nadadzą produktowi surowy skandynawski styl. Zaletą wszystkich systemów jest szybki montaż, bez spoinowania oraz niezwykła trwałość.

Produkty z kolekcji NORD LINE uzupełniają dotychczasowy asortyment o kolejne pozycje produktowe, które odpowiadają na realne potrzeby Klientów, będą idealnym sposobem do aranżacji przestrzeni w sposób nowoczesny i estetyczny.

Kolekcja NORD LINE obejmuje następujące systemy:

  • Systemy ogrodzenia, murki
  • Płyty ogrodowe/tarasowe
  • Obrzeża
  • Stopnie schodowe
  • Gazony karbowane