ABW Superbruk Sp. z o.o. ciągle się rozwija – NOWA LINIA DO ŁUPANIA ELEMENTÓW BETONOWYCH

Jako Polski producent prestiżowych wyrobów betonowych jesteśmy w trakcie uruchamiania nowej, automatycznej linii technologicznej do łupania elementów betonowych. Dostawcą urządzeń jest ciesząca się zaufaniem wielu producentów galanterii betonowej, włoska firma Techno Split. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i mechaniki, gwarantuje produkcję na powstającej linii produktów o najwyższej jakości.

Superbruk stawia na nowoczesność

Rozbudowa parku maszynowego do łupania betonu jest m.in. powiązana z wprowadzaniem do programu produkcyjnego ABW Superbruk nowej linii wyrobów – elementów ogrodzeniowych. Dzięki urządzeniom Techno Split firma będzie mogła oferować Klientom produkty imitujące wyroby z naturalnego kamienia.

Premiera takich wyrobów będzie miała miejsce już latem tego roku.

ABW Superbruk Sp z o. o.

Hryniewicze 75/5, 16-0621 Juchnowiec Kościelny

Tel. +48(85) 7454028, www.superbruk.com.pl

 

Przeczytaj również: Porównanie kostek brukowych na polskim rynku


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Czy nowa linia zwiększy produktywność?

Nowa linia do łupania elementów betonowych, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i mechaniki, pozwoli na zwiększenie produktywności i jakości produkowanych elementów.

Jakie produkty będą produkowane?

Z nowej linii wyjdą elementy ogrodzeniowe imitujące naturalne produkty skalne, które będą częścią nowej linii produktów.

Czy nowe produkty będą dostępne na rynku międzynarodowym?

Informacje o dystrybucji nowych produktów nie zostały dokładnie określone, jednak firma ABW Superbruk posiada doświadczenie w dostarczaniu produktów na rynki międzynarodowe.

Jak nowa technologia wpływa na jakość produktów?

Nowa technologia pozwoli na produkcję elementów o wysokiej jakości, z lepszymi parametrami wytrzymałościowymi oraz estetyką imitującą naturalny kamień.

Planowane terminy wprowadzenia nowych produktów?

Premiera nowych produktów ogrodzeniowych zaplanowana jest na najbliższe lato.