Kariera i praca

CV oraz listy motywacyjne prosimy wysyłać na adres: praca@superbruk.com.pl umieszczając w tytule nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).

praca-358a6a9d2e246013d6f21be9c2f7906f.jpg

03-01-2017

Poszukujemy przedstawicieli handlowych

Obszary działania dla poszczególnych przedstawicieli:
- Białystok i okolice

- Suwałki, Augustów, Olecko
- Łomża, Zambrów, Ostrołęka
- Giżycko, Ełk, Grajewo

Opis Stanowiska

  • Obsługa istniejących oraz aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Wdrażanie strategii sprzedażowych firmy
  • Reprezentowanie firmy na różnego rodzaju eventach
  • Uważne obserwowanie lokalnego rynku i odpowiednie reagowanie na pojawiające się zmiany
  • Raportowanie prowadzonych działań do przełożonego
  • Doradztwo techniczne

Opis Wymagań

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, najlepiej w branży budowlanej
  • Dobra orientacja w terenie województwa Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Opis warunków pracy

  • Umowa o pracę, pełny etat
  • Stabilność zatrudnienia
  • Odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w miłym i energicznym zespole
  • Zapewniamy narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód.

Kontakt:

CV oraz listy motywacyjne prosimy wysyłać na adres: praca@superbruk.com.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)."

projekt4-96053d2a734ee4bfcd49fe5af90da95e.png

10-06-2016

Poszukujemy projektantów

Serdecznie zapraszamy projektantów, studentów i pasjonatów architektury krajobrazu do współpracy przy tworzeniu indywidualnych projektów nawierzchni z naszych materiałów brukarskich.

Oferujemy:

  • współpracę z najlepszymi specjalistami w dziedzinie produkcji i układania kostki brukowej,
  • elastyczną formę współpracy,
  • pracę z materiałami najwyższej jakości, o nowoczesnym i uznanym wzornictwie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

W celu uzsykania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt:

Magdalena Węgrzynowska
tel. 693 278 126
email: magdaw@superbruk.com.pl